Potrzebujesz profesjonalnych usług związanych z montażem rusztowań?

Posiadamy certyfikaty

ISO 9001:2015

ISO 14001:2015

ISO 45001:2018

Czym się zajmujemy...

Głównym przedmiotem działalności firmy Rusztowania Chrzanowski Sp. z o.o. jest wykonawstwo specjalistycznych rusztowań modułowych ALLROUND firmy LAYHER, stosowanych do przeprowadzenia inwestycji i remontów w budownictwie kubaturowym, energetyce, w przemyśle chemicznym, drzewnym oraz cementowym.

Profil działalności

Głównym przedmiotem działalności firmy Rusztowania Chrzanowski Sp. z o.o. jest wykonawstwo specjalistycznych rusztowań modułowych ALLROUND firmy LAYHER stosowanych do przeprowadzenia inwestycji i remontów
w budownictwie kubaturowym, energetyce, w przemyśle chemicznym, drzewnym oraz cementowym.

Czas i bezpieczeństwo

Budujemy szybko i bezpiecznie. Usługi oferowane przez nas kierujemy do firm, w których profesjonalizm i jakość są priorytetami. Osoby zatrudnione w firmie posiadają specjalistyczne uprawnienia do montażu rusztowań oraz doświadczenie i wyobraźnię przestrzenną, dzięki którym zlecenia realizowane są w sposób efektywny i ekonomiczny.

Projektowanie rozwiązań

Dynamikę rozwoju firmy utrzymujemy dzięki inwestycjom w wysoko wykwalifikowane kadry. Osoby zatrudnione w firmie posiadają specjalistyczne uprawnienia do montażu rusztowań oraz doświadczenie i wyobraźnię przestrzenną,dzięki którym zlecenia realizowane są w sposób efektywny i ekonomiczny. Budujemy szybko i bezpiecznie.

Realizujemy projekty w Polsce i Europie.

Założyciel i jednocześnie właściciel firmy, na bazie wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej stworzył firmę, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów nie tylko jako profesjonalny wykonawca rusztowań i usług remotnowo – budowlanych ale również służy fachowym doradztwem technicznym.

Kraje realizacji

+5

Lata na rynku

+10

Liczba realizacji

+950

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dopasujemy ją do Państwa oczekiwań i i potrzeb.


Dofinansowanie

 

Spółka Rusztowania Chrzanowski Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie na realizację Projektu ze środków Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020
 
Tytuł projektu: Projekt w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020
Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

Rusztowania Chrzanowski Sp. z o.o.
Grupa RCH Scaffolding Sp. z o.o.
Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 13
24-110 Puławy
tel./fax. 0-81/473-13-33
biuro@rchscaffolding.pl