Praca

Monter rusztowań

Opis stanowiska pracy:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała pracę w zakresie montażu oraz demontażu rusztowań modułowych na obiektach przemysłowych, zakładach chemicznych itp. w Polsce i w innych krajach Europy.

Wymagania:
- uprawnienia IMBiGS (polskie uprawnienia do montażu rusztowań)
- udokumentowane minimum roczne doświadczenie w montażu rusztowań
- bardzo dobra kondycja fizyczna
- niekaralność
- wysoka motywacja do pracy
- zaangażowanie
- pomysłowość, kreatywność
- wyobraźnia przestrzenna
- dyspozycyjność
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego
- miejsce zamieszkania: powiat puławski lub sąsiedni
- uprawnienia SCC, SSG, paragraf 46C
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic itp.
- prawo jazdy
- kurs pierwszej pomocy i ppoż

Zapewniamy:
- umowę o pracę
- możliwości rozwoju poprzez szkolenia i zdobywanie doświadczenia
- możliwość wyjazdów na kontrakty zagraniczne w północnej i zachodniej Europie

Wszystkich zainteresowanych spełniających powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz skanów posiadanych uprawnień na adres: biuro@rchscaffolding.pl

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Pomocnik montera rusztowań

Wymagania:
- dobra kondycja fizyczna
- motywacja do pracy
- umiejętność pracy w grupie
- brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

- prawo jazdy kat. B
- znajomość języków obcych

 Zapewniamy:
- umowę o pracę z udokumentowanymi wszystkimi składnikami wynagrodzenia
- możliwość odbycia szkoleń i kursu na montera rusztowań na koszt firmy

Rusztowania Chrzanowski Sp. z o.o.
Grupa RCH Scaffolding Sp. z o.o.
Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 13
24-110 Puławy
tel./fax. 0-81/473-13-33
biuro@rchscaffolding.pl